21 yıllık tecrübemiz ile 21.yüzyılın gelişen ve dinamik yapısına cevap vererek dil eğitimi, aile birleşim A1 kursları, vize danışmanlığı, yurtdışı eğitim danışmanlığı alanlarında verdiği hizmet kalitesini; Mersin’de ilk olarak ve Türkiye’nin dört bir köşesine duyurmuştur.Mersin’de ilk yabancı dil sınav merkezi olmamız sayesinde değerli öğrencilerimize ve danışmanlık hizmeti alan tüm müşterilerimizle uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Neden Matdil?

Türkiye’de ilk defa

İngiltere Konsolosluğu tarafından kabul gören, City & Guilds – Trinity İngiltere Yetkili Vize Sınav Merkezi olmuş, sınavları Mersin’de yapmıştır.
Bir kursa verilen yetkiyle, İngiltere Aile Birleşimi Sınavları’nın Akdeniz ve Güneydoğu, IELTS Yetkili Vize Sınav Merkezi kayıt ofisi olarak, Akdeniz ve Güneydoğu Bölgesine hizmet sunmaktadır.

Alman Konsolosluğu tarafından kabul gören, Aile Birleşimi TELC Vize Sınav Merkezi olmuş, şimdi ise Almanya Aile Birleşiminde Goethe Yetkili Vize Sınav Merkezi olarak kursiyerlerini ailelerine kavuşturmaya devam etmektedir.
Binlerce kursiyerine sınav kazandıran, 2011-2012-2013-2014 yıllarının en başarılı TELC Vize Sınav Merkezi seçilmiştir.

Bir Alman Büyükelçisi Dr. Eckart Cuntz Matdil Kurslarını ziyarette bulunup, Almanca Aile Birleşimi Kursları hakkında bilgi almıştır.

Bir Federal Almanya Cumhuriyeti Göç ve Mülteciler Dairesi Genel Müdürü Dr. Manfred Schmidt Matdil Kursları’nı ziyarette bulunmuş, matdil kurum yönetimiyle görüşerek, vizelerin kolaylaştırılması hakkında toplantı yapmıştır.
Almanca A1 Sertifikası Vize Sınavı her ay düzenli olarak Elbim ‘de yapılmaktadır.
İngilizce A1 Sertifikası Vize Sınav kayıtları Matdil’den alınarak her ay sınav yapılmaktadır.
Eğitim verdiği her branşta %100 başarıyı kendisine hedef belirleyen Matdil, 21 yıllık tecrübesiyle genç, deneyimli ve dinamik eğitim kadrosuyla başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Recent Posts

Son Yorumlar

    Kategoriler